9613 BLACK VERMONT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9613 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | DEEP + TEK |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 13 |
| Length | 322cm / 127inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 385kg |
| Block | 9613 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 22 |
| Length | 324cm / 128inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 385kg |
| Block | 9613 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 380kg |